• Yeni
Kanada EXFO güç ölçer optik konnektör adaptörü FOA-22 = FC orijinal optik güç optik konnektörü kafası

Kanada EXFO güç ölçer optik konnektör adaptörü FOA-22 = FC orijinal optik güç optik konnektörü kafası

Alıcının derecelendirmesi:
₺ 90.00

Ürünün miktarı
Varolan

kanada EXFO güç ölçer optik konnektör adaptörü FOA-22 = FC orijinal optik güç optik konnektörü kafası

Ürün verisi

Marka Adı:
Joinwit

Ürün kategorisi

ARISTA uyumlu SFP-LX-SM, 1.25G 1310nm 10 KM SFP transceiver, 1000 base LX SFP optik modülü, DDM, LC konnektörü, Ücretsiz kargo

17.65 -10 % ₺ 15.89

1.25 Gb / s 1310nm Tek modlu SFP Alıcıverici ARISTA uyumlu ÜRÜN ÖZELLIKLERI 1.25 Gb / s veri bağlantıları kadar FP lazer verici ve PIN fotoğrafdedektörü 9 / 125 üzerinde 10 km kadar & mikro; m SMF sıcaktakılabilir SFP ayak izi dubleks LC / UPC tipi takılabilir optik arayüz düşük güç dağılımı Metal muhafaza, alt EMI için Ro HS uyumlu ve kurşunsuz tek + 3.3 V güç kaynağı destek Dijital Teşhis Izleme arayüzü SFF8472 ile uyumlu durumda çalışma sıcaklığı 0 ° C ila + 70 ° C UYGULAMALAR geçiş Anahtarı Arayüzü Gigabit Ethernet anahtarlamalı Arka Panel Uygulamaları yönlendirici / Sunucu Arayüzü diğer Optik Bağlantılar BIZIM FABRIKA AMBALAJ İpuçları dikkatlice okuyunuz NAKLIYE 1...

3 m (10ft) Dell Ağ 462-3640 Uyumlu 40G QSFP + 4x10G SFP + Pasif Doğrudan Takmak Bakır Breakout Kablo

₺ 85.00

Dell Ağ 4623640 Uyumlu 40 G QSFP + DAC Breakout Kablo (3meter, pasif, QSFP + 4 SFP +, 30 AWG)ürün DetaylarıDell Hakiki 4623640 satıcı Adı LODFIBERbağlayıcı Tipi QSFP + 4 SFP + Max Veri Hızı 40 Gbpskablo Tipi pasif Bakır Kablotel AWG 30 AWGkablo Uzunluğu 3 m (9.84ft)ceket Malzeme PVC (OFNR)sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) HTSUyumlu Kod 8544700000kalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır...

G BAĞLANTı El OTDR TR600 SM OTDR 1310/1550nm, 32/30dB, Entegre VFL, DHL TARAFıNDAN dokunmatik Ekran Optik Zaman Alan Reflectometers

1880.00 -45 % ₺ 1034.00

G BAĞLANTı El OTDR TR600 SM OTDR 1310 / 1550nm, 32 / 30d B, Entegre VFL, DHL TARAFıNDAN dokunmatik Ekran Optik Zaman Alan Reflectometers temelde Özellikleri : & omicron; El, hafif ve taşıma için kolaylık& omicron; 32 / 30d B yüksek dinamik aralık& omicron; ≤2m ekstra kısa olay ölü bölge& omicron; 0.05 m yüksek mesafe çözünürlük, 128 k örnekleme noktaları& omicron; Hızlı oto ölçümü, tek tuşla çalışma& omicron; tek bir ünite ile dört dalga boylarına kadar Test& omicron; İletişim ışık otomatik olarak kontrol& omicron; Ethernet üzerinden Uzaktan fonksiyon& omicron; USB arabirimleri, destekleyen USB stick ve yazıcı ve doğrudan kablo indir aracılığıyla pc'ye Active Sync& omicron; yazılı veya okuma Bellcore GR196 dosya formatı Destekleyen& omicron; Dahili lityum pil ile yüksek kapasiteli için üzerinde 16 saat çalışma ömrü& omicron; Entegre Görünür arıza yerleştirme (VFL) EXFO eşit, JDSU, YOKOGAWA SM 1310 / 1550nm, 32 / 30d Bentegre VFLdokunmatik Ekranolay Ölü Bölge < 2 mUSB arayüzü1 Yıl Üretici Garantisi şartname : dalgaboyu1310±20nm / 1550±20nmdinamik Aralık32d B / 30d Bolay Ölü Bölge< 2 mzayıflama Dead Zone< 9 mdarbe Genişliği5ns, 10ns, 30ns, 100ns, 300ns, 1.0usmesafe belirsizlik± (1.0 m 0.005% * test mesafesi ± çözünürlük ±)doğrusallık± 05d B / d Bkaybı Çözünürlük0.001d Bmesafe Çözünürlük0.1 mbağlayıcıFC & SCVFL650±20nm, ≥3 d Bm, FC / UPCveri Depolama≥800traces (buildin)≥65500traces (1 GB SD depolama)ekran640x480 6.5 inç TFT renkli LCD (Dokunmatik Ekran)arayüzüUSB & SDpildahili şarj edilebilir pilçalışma Süresi> 16 saat (Bellcore TRNWT001138)çalışma Sıcaklığı.10 + 40 °C, < 80% RHdepolama Sıcaklığı.30 + 60 °C, < 80% RHNet Ağırlık1.2 Kgboyut150 × 235 × 66mm standart Aksesuarlar OTDR1 AC / DC adaptörü1kullanıcı Kılavuzu CD'SI1 Taşıma çantası1 FCSC Fiber Optik Patch kablosu1İz analiz Yazılımı CD1kalibrasyon sertifikası1 2...

Yeni MGBT1 Cisco Uyumlu SFP 1000Base-T Bakır Telsiz modülü

₺ 22.00

yeni MGBT1 Cisco Uyumlu 1000 BaseT SFP Alıcıverici modülü   100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti. telekom sınıf kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10%20% of orignal bir ' ın fiyatları  ürün Durumu biz teklif bir yüksek kaliteli SFP (miniGBIC) alıcıverici modülü 100% orignal olanlar ile uyumlu olduğunu, tamamen sizin için güvenilir en zorlu LAN / WLAN uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek taşımak. nakliye biz dünya çapında tüm öğeleri gemi ekonomi üzerinden ücretsiz kargo. tüm ithal vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır. öğeler alıcının teyit edilen adrese sevk pazartesiden Cumaya (Hafta Sonu ve Tatil hariç) lütfen dikkatle ödeme önce teslimat adresi kontrol...

CRC Fiber Optik Temizleme Araçları Optik Temizleme Jet Fiber Adaptör/Konnektör Temizleyici CRC Elyaf sıkıştırılmış gaz tankı Ücretsiz kargo

₺ 21.95

CRC Fiber Optik Temizleme Araçları Optik Temizleme Jet Fiber Adaptör / Konnektör Temizleyici CRC Elyaf sıkıştırılmış gaz tankı Ücretsiz kargo ürün özellikleri : zararlı kimyasal maddeler bozmadan ozon tabakası.hiçbir parlama noktası ve ateşleme noktası, yangın çünkü elektrik ekipmanları irtibata değil.plastik zarar vermeyen, yeni plastik enstrüman üzerinde değil, elektrik ve elektronik bileşenleri zarar.hiçbir kalıntı, hızlı buharlaşma, elektrik ekipman performansını etkilemez.giymem yüzey, hiçbir hasar malzeme yüzey pürüzsüz.12 oz sprey tankı silah tipi motor göre...

10GBASE-ER Netgear uyumlu, SFP + alıcı-verici, 10G 1550nm 40 km SFP + optik modül ile çift LC konnektör ve DDM fonksiyonu

240.36 -10 % ₺ 216.32

10 G 1550nm 40 km çift LC konnektörü ile SFP + optik modül ve Netgear sistemi ile uyumlu DDM fonksiyonu    ÜRÜN ÖZELLIKLERIsıcaktakılabilir SFP + ayak izi9.5 ila 10.3 Gb / s bit oranları desteklertek 3.3 V güç kaynağı40 km maksimum bağlantı uzunluğu1550nm EML verici, PIN fotoğrafdedektörüdubleks LC konnektörügüç dağılımı < 1.5 Wdahili dijital teşhis fonksiyonlarıvaka sıcaklık aralığı5 ° C ila 70 °C  UYGULAMALAR10 GBASEER / EW 10 G Ethernet  STANDARTSFF8472 SFP + MSA ile uyumlu.uyumlu SFP + SFF8431 ve SFF8432.802.3ae uyumlu 10 GBASEER.Ro HS Uyumlu.  ÜRÜN AÇıKLAMASıalıcıverici kullanılmak üzere tasarlanmıştır 10Gigabit Ethernet bağlantıları kadar 40 km tek modlu fiber üzerinde...

Ücretsiz kargo ile uyumlu cisco 1000base-zx, 1.25G 1550nm 120 km SFP transceiver DDM SFP ile ZX optik modül

103.94 -10 % ₺ 93.55

1.25 Gb / s 1550nm 120 KM Tek Modlu SFP Alıcıverici, Dubleks LC Konnektörü ile SFP ZX Ve DDM Fonksiyonu, sytem Cisco ile uyumlu. ürün Özellikleri veri hızı 1.25 Gbps / 1.063 Gbps operasyon 1550nm DFB lazer ve APD 120 km iletim için fotoğraf dedektörü sıcaktakılabilir SFP ayakizi dubleks LC konnektörü Arabirim 9 / 125 & mikro ile 120 km; m SMF sınıf 1 FDA ve IEC608251 Lazer Güvenliği Uyumlu SFP MSA ile uyumlu SFF8472 ile uyumlu + 3.3 V tek güç kaynağı ortalama Çıkış Gücü : 9.5 ~3d Bm alıcı Hassasiyeti : 17d Bm uygulamalar Gigabit Ethernet Fiber Kanal geçiş Anahtarı arayüzü anahtarlamalı arka panel uygulamaları yönlendirici / Sunucu arayüzü diğer optik iletim sistemleri bizim Fabrika sertifikalar AMBALAJ alıcıverici için, biz beyaz kutu sigle için ürün ve antistaic kutusu için 10 ~ 20 adet İpuçları dikkatlice okuyunuz NAKLIYE 1...

10/100 M 4 RJ45 1 SC Tekli Daul Fiber Optik Medya Dönüştürücü 25 KM için HD Kamera

₺ 26.99

ürün Açıklaması : bu bir tür 10 / 100 Mbps adaptif hızlı Ethernet fiber dönüştürücü bir dahili dörtport ile 10 M / 100 Mbps adaptif hangi anahtarı dört bağımsız arasında karşılıklı dönüşüm uygulayabilirsiniz 10 BaseT / 100 BaseTX bükülü elektrik sinyali ve 100 BaseFX optik sinyal dönüşümFX optik sinyal.kodlayarak gelen bir ağ iletim mesafesi 100 m bakır teller üzerinde 120 Km (tekmodu tam dubleks modu).ağ bağlantısı medya bu iki tür destekler : 10 / 100 BaseTX ve 100 BaseFX...

Promosyon Kablo Test Cihazı Tracker Telefon Hattı Ağ Bulucu RJ11 RJ45 Tel Tracer

23.27 -15 % ₺ 19.78

    özellikleri : 100% Brand New ve yüksek kalite!bu öğe için tasarlanmış kablo ağ sistemi kurulum ve ağ teknisyen teşhis ağ sorunu.uzun mesafe kablolama izleme.Internet kablosu sipariş doğrulayarakkablolama gerilim varlığı muayenekablolama şort muayenedüşük pil göstergesiaerodinamik tasarım ve taşıması kolay özellikler : sinyal aktarım mesafesi : fazla 1 kmboyut : Verici : 118x62x30mm, alıcı : 178x35x24mmgüç : Verici : 1.5 V AAA 3 Piller, alıcı : 6 F22 9 V Pil (dahil DEĞILDIR)ekran : LEDçalışma Sıcaklığı...

Zwave kablosuz duman dedektörleri, zwave denetleyicisi, zwave cep telefonu uzaktan duman dedektörü

₺ 70.00

lütfen sipariş önce tüm ayrıntıları onaylamak için bize ulaşın. kablosuz duman dedektörleri Ev duman dedektörü Zwave cep telefonu uzaktan duman dedektörü alarm yangın kontrol sistemibu ürünün kablosuz fotoelektrik duman yangın dedektörü (dedektör olarak anılacaktır), ürün benzersiz yapı tasarımı benimser, ve MCU akıllı optik sinyalleri kabul, ve toz gibi işlevi vardır, böcekler, direnç ışık girişim, gelen ürün istikrarı sağlamak için tasarım...

Ücretsiz Nakliye LC Kadın FC Erkek LC-FC Çok modlu 62.5/125um Hibrid Adaptörü Optik Adaptörü

₺ 13.99

ücretsiz kargo lc kadın fc erkek lcfc çok modu 62.5 / 125um hibrid adaptörü optik adaptör  Bu lc( kadın) fc( erkek) tip fiber optik hibrid adaptörü düzenlenmiş tip fiber gömülü adaptörü konnektör tabi işlem yapıştırma ve arasındaki kaplin fiber optik.  özelliği :   yeniden 1000 kezyüksek hassasiyet ve iyi Uyumlulukyüksek güvenilirlik ve istikrar  özellikleri :   1...

JYTTEK Karşısında ve Boyuna Fiber Optik Kablo Stripper Aracı Kesici

₺ 122.99

açıklama : • hem yapabilirsiniz JYT10 genelinde ve sıyırma uzunlamasına• çalıştırmak için cırcır tekerlek taraflılığı kullanır, böylece ilkzaman simetri elimden kablo vardır her iki tarafta kapakları, gibi bildiğimiz, Yan Fiber Kablo Ripper şerit iki kez gerekir optik kablo kesim hizmeti ileover süreci, JYT10 overtimes bu sıkıntısı• bu yapabilirsiniz tek kapalı fiber kablo şeridi Ø10 ~ Ø30mm• bu taşınabilir, kompakt, kullanımı kolay, zaman kazandıran, cutderinlik içinde kalabilirler lif cablbe ve herhangi bir kısmında şerit olabilirpaket Şunlardır : 1 X Karşısında ve Boyuna Fiber Optik Kablo Stripper Aracı Kesici Ø10Ø30mm ulaşım :   1...

Qualmaker 2 1 FTTH Fiber Optik Alet Kiti Optik Güç Ölçer-70 ila + 10dBm ve 10 mW Görsel Hata Bulucu Fiber optik test kalem

38.96 -8 % ₺ 35.84

ürün açıklaması ürün 1 : Optik güç Ölçer self kalibrasyon değiştirilebilir uygulayın veya şarj edilebilir piller 40 saatten fazla sürekli çalışma süresi doğrusal Ekran (m W) ve Logaritmik ekran (d B) aynı ekranda göstermek destek FC / SC / ST arayüzü ve hızlı anahtarı oto anahtarı arka mevcut Specifictions Test Aralığı : 70 ~ + 10db prob Tipi : In Ga As dalgaboyu Aralığı : 800 ~ 1700nm standart Dalga Boyu (nn) : 850 / 980 / 1300 / 1310 / 1490 / 1550 / 1625 ekran Çözünürlüğü : Doğrusal Ekran 0.1%; Logaritmik ekran 0.01d B çalışma Sıcaklığı (& #8451;) : 10 ~ + 60 & #8451; depolama Sıcaklığı (& #8451;) : 25 ~ + 70 & #8451; otomatik kapanma Süresi (dk) : 10 dak pil çalışma süresi : az 40 saat boyut (mm) : 180x83x28 güç : 2x AA şarj edilebilir lityum pil veya Alkalin piller (dahil DEĞILDIR) ürün 2 : Görsel Hata Bulucu merkez Dalgaboyu : 650nm +10nm verici Tipi : FPLD çıkış Gücü : 10 m W optik Bağlayıcı : 2.5mm evrensel konnektörü için test farklı ST, SC, FC müdahale çalışma Modeli : Hem CW ve Nabız mevcut darbe Frekansı : 2 3 Hz için güç Kaynağı : 2 ADET AA alkalin pil (dahil DEĞILDIR) pil Çalışma Süresi : 650nm 10 mw > 12 saat çalışma Sıcaklığı : 0 ila + 60 C depolama Sıcaklığı ve pound; °20 ila + 70 C paket şunlardır1 x optik güç ölçer 1 x Görsel Hata Bulucu 1x FC adaptörü (ana bilgisayarda yüklü)1x SC adaptörüNOT : Hiçbir taşıma ve pil çantası dahil Değildir...

Haberimiz

Abonelerimiz için en iyi indirim ve satış. Başkalarından önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin